Nincs rossz idő, csak rosszul öltözött turista…

Az Alsóvárosi Szent Miklós Túracsapat meghívója a csobánkai Szentkúthoz

Kedves Testvérek! Szeptember 18-án szombaton  a csobánkai Szentkúthoz szeretnénk kirándulni!Csobánkától nyugatra, a Mária-út mentén található a forrás és a mellette épült erdei kápolna. A helyszín egy kényelmes sétával érhető el a zöld és a kék turista útvonalakon.

A helyszínen szentmisét mutat be Görbe József atya, amely 10:30-kor kezdődik. A szentmise után indul a Dera-szurdokhoz a körtúra. 13 km összesen. Sétálva, szép lassan tesszük meg ezt a távot, tekintve, hogy sok idős, és kisgyermekes család vesz részt.

Kocsival szinte teljesen a szentmise helyszínéig lehet menni. Csatoltan egy útvonalterv, benne minden információval, km, nehézségi fok, fotók. Ami szükséges a túrához: megfelelő cipő, réteges öltözet, esőkabát, enni-inni való.

Az időjárás persze közbeszólhat… Amennyiben szakad az eső, más
időpontra tesszük. DE! Igazából nincs rossz idő, csak rosszul
öltözött turista!

Facebook elérhetőségünk:  Alsóvárosi Szent Miklós Túracsapat

Várunk mindenkit sok szeretettel!

UA-85961568-1