Hirdetések, Urunk megkeresztelkedésének ünnepe

https://vac-alsovaros.vaciegyhazmegye.hu/wp-content/uploads/2024/01/Megkeresztelkedes.jpgHirdetések, Urunk megkeresztelkedésének ünnepe

KÖZÖS:

Vasárnap: Urunk megkeresztelkedésének ünnepe
Vasárnap: Évközi 2. vasárnap

A mai nappal VÉGET ÉR a karácsonyi idő, 8-án, hétfőn elkezdődik az évközi idő.

Január 10-én kezdődik a BANNEUX-I HÉT a Regőczi-kápolnában, melyre szeretettel hívjuk és várjuk a kedves Testvéreket. Ezen a héten a Szűzanya 1933. január 15-től történt jelenéseiére emlékezünk. A hét programjai szerdától vasárnapig tartanak, minden nap 16.30-kor kezdődnek az alábbiak szerint:

• szerda: szentmise után rózsafüzért imádkozunk,
  • csütörtök: szentmise után szentségimádás lesz,
  • péntek: Bernadett – A lourdesi legenda c. film megtekintése,
  • szombat: szentmise
  • vasárnap: szentmise után a kápolna énekkara ad koncertet a Szűzanya tiszteletére.

Akik IDÉN szeretnének HÁZASSÁGOT KÖTNI templomainkban, szíveskedjenek februárig jelentkezni az adott templomunk plébániájának irodáján.

ALSÓVÁROS:
Előre hirdetjük, hogy 21-én vasárnap kivételesen 8 helyett 10 órakor kezdődik a szentmise a HÉTKÁPOLNÁBAN, melyet Dr. Beer Miklós püspök atya fog bemutatni.