Hirdetések, évközi 33. hét

https://vac-alsovaros.vaciegyhazmegye.hu/wp-content/uploads/2021/11/Sakramen-Pembaptisan.jpgHirdetések, évközi 33. hét

Hétfőn este 7 órától a felnőtt katekumen-csoport találkozik az Alsóvárosi plébánián. Várjuk mindazokat, akik felnőttként szeretnének megkeresztelkedni, elsőáldozáshoz vagy a bérmálás szentségéhez járulni.

Szerda este fél 6-kor a Verbum Dei imaközösség tart összejövetelt a Regőczi-kápolnában.

A bérmálásra készülő fiatalokat csütörtök délután 5 órára várjuk a Felsővárosi plébániára.

Csütörtök este 7 órától Igekör lesz a Felsővárosi plébánián.

Péntek délután fél 6-tól női kézműves foglalkozás lesz az Alsóvárosi plébánián.

Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódóan szombat délelőtt 10 órakor püspöki szentmise lesz a Fehérek templomában. Marton Zsolt püspök atya nemcsak az Egyházmegyei Karitász munkatársait, hanem a híveket is szeretettel hívja a közös ünneplésre.

Előre jelezzük, hogy Advent első vasárnapjától (november 28) megszűnik a Barátok templomában a vasárnap délelőtt fél 11-es szentmise.

A Fehérek templomában pedig – szintén Advent első vasárnapjától – a szentmise nem 11-kor, hanem fél órával korábban, fél 11-kor fog kezdődni.