Hirdetések, évközi 25. hét

https://vac-alsovaros.vaciegyhazmegye.hu/wp-content/uploads/2021/09/sztantal.jpgHirdetések, évközi 25. hét

A Barátok templomában megalakult a Szent Antal imacsoport, amelynek tagjai havonta egy alkalommal találkoznak. Az első összejövetel kedden este 7 órakor lesz. Az esti dicséret elimádkozása után szentségimádással, utána pedig kötetlen beszélgetéssel folytatódik az együttlét.

A kézműves csoport tart foglalkozást az Alsóvárosi plébánián minden péntek este fél 6-tól, amelyre ügyes kezű lányok, asszonyok jelentkezését várjuk!

Jövő vasárnap (szeptember 26-án) este ütőhangszerekkel kisért szentmise
lesz a Fehérek templomában. Ez egyben az Alsóvárosi plébánia családközösségének is évnyitó alkalma lesz. Minden családot szeretettel
várunk. A szentmise után agapé a templom folyosóján.

A jövő vasárnapi esti szentmise után szeretettel várjuk a fiatalokat a
plébániára, évnyitó összejövetelre. Kötetlen beszélgetés közben beszéljük
meg az ifjúsági hittanok időpontjait.

Október 2-án lesz a Nagymarosi ifjúsági találkozó, melyre minden fiatalt
szeretettel hívunk és várunk!

Október 3-án tartjuk a Regőczi-kápolna búcsúját. A szentmisét délután fél 5-kor Marton Zsolt püspök atya fogja bemutatni, a homíliát Máthé György atya tartja.

A Felsővárosi plébánián az elsőáldozás október 10-én, a délelőtt 11 órai
szentmisében lesz.