Hirdetések 2021 január 17-24.

Ma indul az ökumenikus imahét a keresztények egységéért. Mivel idén nincs lehetőségünk közösségben imádkozni, kérünk szépen mindenkit, hogy otthon, családja körében imádkozzon a Krisztus-hívők teljes egységéért, illetve az internet és a televízió segítségével kapcsolódjon be a központi rendezvényekbe.

A Magyar Ökumenikus Segélyszervezet gyűjtést rendez a horvátországi földrengés károsultjainak megsegítésére. A szervezet honlapján pár kattintással tudunk anyagi segítséget nyújtani a bajbajutottaknak. Kezdjük jócselekedettel az új évet!

Megjelent Farkas László atya Misekalauz c. könyve, amely kapható a Káptalan utcai katolikus könyvesboltban.

A Vízkeresztkor megáldott szenteltvízből vihetünk haza
otthonainkba, de kérjük, hogy csak az odakészített kis kannát használjuk (ha
üres, szóljunk a sekrestyében). Az otthonról hozott üveget ne merítsük bele
abba az edénybe, amelyben a megáldott víz van. Köszönjük megértésüket.

Kérdések esetén Kovács Gyuri atya elérhetősége:georgkovacs.vac@gmail.com

UA-85961568-1