Babák, Mamák 7 határon át

Idén nyáron az Innovációs és Technológiai Minisztérium által meghirdetett pályázat útján lehetőséget kaptunk arra, hogy közösen, családjainkkal együtt kapcsolódhassunk ki egy kerékpártúra keretében, mely a „Kerékpárral 7 határon át” című programsorozat kapcsán került megszervezésre a közösségünk tagjai által.

Az Esztergom és környékén való barangolásaink során bebizonyítottuk, hogy nagyon kis gyermekekkel is lehetséges részt venni egy sporteseményen úgy, hogy közben még jól is érezzük magunkat. A közös élményeken túl, gyermekeink a túra során családi-játékos formában ismerhették meg és sajátíthatták el a biztonságos közlekedés kultúráját. Programjainkból persze nem hiányozhatott a fürdőzés sem, melyet a híres párkányi strandon ejtettünk meg, de az esztergomi bazilika látogatása, vagy a kisvonatos városnézés sem maradhatott el, melyek nagyon szép élményekkel gazdagítottak minket!

Nagy köszönet Weigang Tibinek és Juhász Péternek a kerékpárok helyszínre- és hazaszállításáért!

UA-85961568-1