Hirdetések, Karácsony 2. hete

https://vac-alsovaros.vaciegyhazmegye.hu/wp-content/uploads/2022/01/kiralyok.pngHirdetések, Karácsony 2. hete

Január elsejétől megszűnik a Fehérek templomában a szombat reggeli szentmise. Szombatonként reggel 8 órakor csak a Karolina-kápolnában tartunk szentmisét.

Január 6-án, csütörtökön Epifánia, vagyis Urunk megjelenésének főünnepe lesz, mely parancsolt ünnep. A főünnepi szentmisék rendje a következő:

Szerda délután fél 5-kor a Regőczi-kápolnában előesti szentmise lesz, este 6 órakor a Karolina-kápolnában lesz előesti szentmise.

Csütörtökön a Fehérek templomában reggel ¾ 7-kor lesz ünnepi szentmise vízszenteléssel, reggel 8 órakor a Karolina-kápolnában lesz szentmise, este 6 órakor pedig Marton Zsolt megyéspüspök mutat be ünnepi szentmisét a Piarista templomban. A Karolina-kápolnában ezért Vízkeresztkor nem lesz esti szentmise.

Pénteken, január 7-én elsőpéntek, szentmisék lesznek reggel ¾ 7-kor a Fehérek templomában, reggel 8 órakor a Karolina-kápolnában, délután fél 5-kor a Regőczi-kápolnában, és este 6 órakor a Karolina-kápolnában.