Net For God

Alsóvárosi Plébánia

https://vac-alsovaros.vaciegyhazmegye.hu/wp-content/uploads/2018/03/s1dc1lXS.jpgNet For God

Új közösség a Vác-Alsóvárosi Plébánián

A Net for God egy nemzetközi imaháló a Chemin Neuf Közösség missziója. Az egyházak és kultúrák közti békéért és azok egységéért való munka a Nemzetközi Ökumenikus Testvériségnek is hívott háló fő célja.

„Legyenek mindnyájan egyek… hogy így elhiggye a világ, hogy te küldtél engem.” (Jn 17,21)

A háló 2000-ben jött létre, a római ifjúsági világtalálkozó alkalmából, hogy ajánlja a fiataloknak az imát és a békéért és egységért való elköteleződést.

Minden hónapban egy 30 perces filmet küldünk a Net for God csoportoknak, majd közzétesszük a neten is. Hétszáz csoport találkozik összesen 65 országban képzés-, ima- és megosztó hálóban. Minden filmünk arról szól, hogy Isten szeretete hogyan válik láthatóvá napjainkban.

Az újonnan alakuló közösség minden érdeklődőt szeretettel vár alkalmaira. A következő találkozó időpontja: 2018. március 23. 18.30.