Hirdetések – évközi 3. hét

Szentmisék, VÁCDUKA: január 27. (hétfő) – 18.00; február 2. (vasárnap) – 9.00 – Gyertyaszentelő Boldogasszony

Szentmisék, PENC: január 28. (kedd) – 18.00; február 2. (vasárnap) – 11.00 – Gyertyaszentelő Boldogasszony

VÁCDUKA: Szeretettel várjuk 2020. január 27-én (hétfőn) a gazdasági és a lelkipásztori tanácstagokat évegyeztető találkozásra. A találkozó 18.30-kor kezdődik.

PENC: Február 9-én (vasárnap) délután látogatom meg a testvéreket, hogy a házszentelés szolgálatával kérjem Urunk áldását 2020-ra is a házban lakók életére.
A penci katolikus bál február 22-én lesz 18-órai kezdettel. A kihelyezett plakáton olvasható a részletes program. Jegyár elővételben 3000 Ft, mely tartalmazza a vacsora árát is.

Az ünnepélyes gyertyaszentelés, melyet Varga Lajos püspök úr végez, február 2-án a 10 órai misével kapcsolatban történik.

Kérjük, hogy akik szeretnék házukat, lakásukat megszenteltetni, azok jelentkezzenek a sekrestyében vagy plébánia irodájában.

Az idei elsőáldozás az Eucharisztikus kongreszus elsőáldozása után, szeptember 13-át követően lesz az Alsóvárosi Plébániához tartozó egyházközségeinkben.

A következő felnőtt katekézis január 29-én (szerdán) 18.45 órai kezdettel lesz az Alsóvárosi Plébánián.

Szeretettel várjuk 2020. február 2-án (vasárnap) a gazdasági és a lelkipásztori tanácstagokat évegyeztető találkozásra a Galamb utcai Oktatási Központban. A találkozó 15.00-kor kezdődik.

Újra házassági felkészítőt indítunk azoknak a pároknak, akik 2020-ban szeretnének házasságot kötni. Jelentkezni a plébánián lehet. Az első találkozás február 3-án (hétfőn) 19 órakor lesz.

A plébánia által szervezett tavaszi zarándoklat időpontja: május 9., melynek keretében Bakonybél és környékét fogjuk meglátogatni.

Az idei évben a nyári zarándoklat úticélja Horvátország. A zarándoklat időpontja 2020. július 1-4. A plébánián  lehet jelentkezni.  Részletes információkkal a zarándoklat kapcsán a későbbiekben tudunk szolgálni.