Net for God következő találkozója

2018. március 23. péntek 18:30                                  Vác-Alsóvárosi Plébánia

A Net for God egy nemzetközi imaháló, a Chemin Neuf Közösség missziója. A Nemzetközi Ökumenikus Testvériségnek is hívott háló fő célja az egyházak és kultúrák közti békéért és azok egységéért való imádság és munka.

„Legyenek mindnyájan egyek… hogy így elhiggye a világ, hogy te küldtél engem.” (Jn 17,21)

A film témája:
„Szabadíts meg a gonosztól!”

Ebben a filmben két katolikus teológus, Mary Heal és Étienne Vető, a Szabadítás szolgálata című könyv társszerzői, melyet az ICCRS (a katolikus karizmatikus megújulás nemzetközi szervezete) adott ki, segít nekünk jobban megérteni a szabadulás bibliai, teológiai és szellemi vonatkozásait. Neal Lozano, Az Atya szíve nevű evangelizációs szolgálat alapítója, megmutatja nekünk a kulcsokat, melyekkel bejuthatunk a teljes szabadság ajtaján, amit az Úr nekünk akar adni.